معرفی و خرید دستگاه پولیش

دستگاه پولیش

دستگاه پولیش بر حسب نوع تیغه آن در صنایع مختلفی کاربرد دارد. در ادامه به معرفی و خرید دستگاه پولیش می پردازیم. برای جلا دادن به سطوح مختلف مانند سطح خودرو کاربرد داشته و می توانید قسمت های مختلف سطوح صنایع و تجهیزات مختلف را جلال نمایید. این دستگاه از قسمت‌ های مختلفی تشکیل شده و بر حسب توان مصرف، سرعت گردش وسایل شاخص‌ها خریداری می‌ شود. در ادامه با ما همراه باشید بیشتر در مورد دستگاه پولیش و خرید آن صحبت نماییم.

انواع دستگاه پولیشر

دستگاه پولیش

دستگاه پولیش دارای دو نوع عمده بوده که با عناوین تک دیسک و برنشیر شناخته می‌ شود. دستگاه ساختار بسیار ساده ای داشته که سرعت چرخش دستگاه بیش از ۴۰۰ دور بر دقیقه است و می‌ توانید سرعت چرخش دستگاه را افزایش یا کاهش دهید.

با توجه به سرعت چرخش پایین دستگاه پولیش، برای پولیش سطوح با آب و محلول همچنین مواد شوینده استفاده می‌ شود. اما نوع برنشیر دارای ساختار پیچیده ای بوده و پد بزرگ تری دارد که به صورت حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد. سرعت چرخش برس یا تیغه دستگاه بیش از ۴۰۰ دور در دقیقه بوده و برای ترمیم و درخشندگی سطوح عمیق خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر دو دارای تفاوت‌های ظاهری و کاربردی بوده و بر حسب نوع نیاز و شما می توانید خریداری نمایید.

انواع دستگاه پولیشر

پولیشر انگشتی

دستگاه پولیشر انگشتی بسیار کاربردی بوده و با توجه به اینکه سایز آن کوچک است، برای محیط های غیر قابل دسترس استفاده می شود. پولیشر انگشتی قدرت بسیار بالایی برای پولیش و جلا دادن سطوح داشته و می توانید برای قسمت های داخلی خودرو، طلق چراغ ها، آرم خودرو و بقیه مناطق غیر قابل دسترس استفاده نمایید. در زمان خرید تجهیزات همراه این دستگاه ارائه می‌ شود که می‌تواند برای شما کاربردی باشد.

قیمت دستگاه پولیشر

حتماً دقت نمایید که هر چه قدرت چرخش و موتور دستگاه بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. حتماً سعی کنید از محصولات معروف و با دوام خریداری نمایید که کارایی بسیاری برای شما داشته باشد. همان طور که بررسی کردیم، پولیش های قدرتمند دارای ۱۵۰۰ دور در دقیقه بوده که می تواند اجسام مختلف را پولیش نماید.

پد پولیش

با توجه به نوع نیاز خود پد مخصوص آن را تهیه نمایید. پد های کوچک تر برای نقاط غیر قابل دسترس مناسب بوده و از پد های بزرگ تر برای پولیش قسمت های رنگی و بدنه خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. در آخر نیز حتماً اگر سطح مورد نیاز شما بزرگ تر است، سعی کنید از بد های بزرگ‌ تری خریداری نمایید که سرعت و دقت کار شما را بالا می برد.

در کنار دستگاه پولیش پد های مختلفی تعبیه شده که می‌ توانید با توجه به نیاز خود نصب و استفاده نمایید. اگر نیاز به پد دیگری نیز دارید می توانید به فروشگاه های لوازم جانبی ابزارآلات مراجعه نمایید. حتما سعی کنید محصولی را خریداری نمایید که پد دستگاه به آسانی نصب شده و استفاده آسانی داشته باشد.

دستگاه پولیش

نکات مهم در زمان استفاده از دستگاه

با توجه به این که موتور دستگاه الکتریکی بوده و به هیچ وجه دستگاه را در محیط های مرطوب و خیس قرار ندهید. حتی المقدور در محیط‌ های مرطوب استفاده نفرمایید. استفاده از کلاه ایمنی و دستکش های مخصوص باعث افزایش ایمنی شما خواهد شد. همیشه در زمان استفاده مراقب انگشتان خود باشید که در تماس با پد دستگاه قرار نگیرد.

به هیچ وجه پد های ترک خورد و خراب بر روی دیسک دستگاه پولیش قرار ندهید که ممکن است آسیب‌ های جبران ناپذیری وارد دستگاه شود. اگر دستگاه شما نیاز به تعمیر دارد، در اولین فرصت به فروشگاه های مجاز و تعمیرگاه های مطمئن مراجعه نمایید.

سخن آخر

در زمان استفاده حتماً دستگاه را بررسی کرده و در صورت سالم بودن استفاده نمایید. محصولات و برند های اروپایی و ژاپنی کارکرد بهتری نسبت به محصولات چینی دارند. بحث امروز ما در مورد معرفی و خرید دستگاه پولیش بود. امیدواریم مورد رضایت شما واقع شود. برای خرید محصولات صنعتی، ساختمانی و ابزار آلات مختلف به سایت ابزار آنلاین مراجعه کرده و پس از مشاوره و مقایسه محصولات می توانید محصول مورد نظر را با تخفیف ویژه به صورت آنلاین خریداری نمایید.

 

مطالب مرتبط: 

دریل همزن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.